Skandal haberlerin adresi

skandalgazete.com
Yazılmayan/yazılamayan haberleri yazan tek gazete...

SAĞLIK MAH. ATAÇ-1 SOK. NU:9/6 KIZILAY
ÇANKAYA
ANKARA
312-4336738
skandalgazete@gmail.com

MANİFESTODUR

Ülkemizde gazetecilik, meşhur bir gazetenin meşhur yayın yönetmeni tarafından basın-yayın camiasına pompalanan sitcom ucubeliğiyle tam bir ucubeye, aptal bir canavara dönmüş durumda.

Ülkemizde gazetecilik, ucubeleştirilirken piyasaya sürülen jöleli ucubelerin çoğalmasıyla yandaş ve yalaka pazarına dönmüş durumda.

Ülkemizde gazetecilik, Ali Kemal'den daha aptal, daha hain bir sürü ucubenin cümbüş yaptığı bir festivale dönmüş durumda. Ali Kemal bile yanıldığını söyleyip gazeteciliği bırakırken, bizim yanılanlarımız ertesi gün karşı olduğu tarafın gazetesinde yazmaya devam etmektedirler.

Ülkemizde gazetecilik, yandaşların övmek, muhalefet edenlerin de eleştirmek adına her gün aynı kişinin büyük boy resmini yayınlayarak reklamını yaptıkları bir medya esareti haline dönmüş durumda.

Biz Skandal Gazete olarak,

Şehit verildiği gün, şehitten daha önemli kimse olamaz, diyerek siyasetçileri sayfalarımızda yazmayacağız.

Habere ulaşmanız için reklamlarımızı zorla izletmeyeceğiz. Sayfada en fazla 2 reklam olacak ve onlar da gözünüzü rahatsız etmeyecek.

Her gün gündeme dair aynı şeyleri evirip çevirip köşe yazısı diye gözünüze sokmayacağız. Gündeme dair yazılan bir köşe yazısı aynı zamanda detaylı bir analiz olacak, başka bir şey okuma ihtiyacınız olmayacak.

Para için değil, doğru ve güvenilir habere ulaşmanız için çalışacağız.

Haber başlığında yazdığımız cümleyi 20 defa yazıp 2 satırlık haberi bir sayfa yapmayacağız.

Meşhur, ünlü, tanınmış, çevresi geniş, onun amcası, bunun damadı, vs. diye kimseye yazı yazdırmayacağız. Gazetecilik etik ve değerlerine sahip herkese kapımız açık olacak.

Bu topraklarda yaşayan halkın bir parçasıyız, ferdiyiz. Kendimiz için değil parçası olduğumuz halk için yazacağız. Halk da bizim bir parçamız olacak.

Bu ülke saray soytarıları, padişah sülalesi, torpilli paşalar, saray yalakaları, ağalar ve şeyhlerle kurtarılmadı. Bu ülke, bu topraklarda yaşayan adı sanı bilinmeyen kahraman halk çocuklarıyla kurtarıldı... Unutuldular... Unutturmayacağız...

Sarayın soytarısı değiliz. Halkın içinden, halkın bir parçası olan Mustafa Kemal'leriz...
Bu site SetuP Haber Yazılımı kullanılarak hazırlanmıştır. 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun kapsamında yer alan her türlü itiraz ve taleplerinizi doğrudan site sahibine iletmeniz gerekmektedir. SetuP Yazılım, bu sitede yer alan içerikten sorumlu değildir.